MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14156421
nr 1415 6421
Byrå
med stenskiva. Bredd: 86, djup: 41 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:50:11
100 kr
400 kr
500 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr